Kombi Arıza Bulma ve Tamir Kursu
TEL: 0553 444 30 30
FARKLIYIZ, FARKINDAMISINIZ?
EN İYİ BİLDİĞİMİZ İŞİ YAPIYORUZ
 Kombi tamir eğitimi aldıktan sonra bu işi yaptığınız sürece bizimle sürekli diyalog halinde olacaksınız. Servislerde çalışsanızda, kendi işinizi yapsanızda karşılaştığınız sorunları beraber aşacağız. Bizim farkımız burada ortaya çıkıyor, eğitim aldıktan sonra iş kurmanızda, iş bulmanızda yardımcı oluyoruz.
Kombi tamirini sağlıklı ve sağlam bir şekilde yapabilmeniz için gerekli olan her şeyi öğreneceksiniz. Kurs süresine takılmanızı istemiyoruz, isterseniz aynı kursa tekrar katılabilirsiniz, Fakat buna gerek kalmadan kombi tamirini olması gerektiği gibi uzmanlık derecesinde yapacaksınız.
 
Kombi eğitimlerimizde sadece kombi arızalarını bilerek kombi servisi olamazsınız. Kombi arızalarının yanında Doğal gaz tesisat, Kalorifer tesisatı, Su tesisatı, Elektrik, Elektronik, Baca sistemlerinide en az o işi yapan ustalar kadar bilmeniz gerekir. Eğitimlerimizde tüm sistemlerin çalışma mantığını öğreneceksiniz.
 
 
 
          Tüm Eğitim Detayları için TIKLAYIN
 
                        RESİMLERİN TAMAMI KURSUMUZDAKİ UYGULAMALARA AİTTİR
 
 
  
 
  
 
  
 
  
 
  
 
  
 
  
 
  
 
 


TÜRKİYE'DE İLK , TEK ve RAKİPSİZ!
 
 
 
 
 

 
KART TAMİR EĞİTİMLERİ BAŞLADI

KOMBİ KART TAMİR KURSU

EĞİTİM VE BELGE 
VERDİKLERİNİ İDDİA 
EDEN TAKLİTLERİMİZDEN
SAKININ !!! 
RİSKE GİRMEYİN.


Uzun yıllardır kazandığımız bilgi birikimi ve tecrübeyi aldığımız eğitimlerle birleştirerek kombi tamiri kursu alarak bu mesleği öğrenmek isteyen siz kombi teknisyenlerinin hizmetine sunuyoruz. Kombi servislerinin ihtiyacı olan kalifiye kombi teknisyenlerini Milli Eğitim ve Mesleki Yeterlilik Kurumu belgeleri ile yetkilendiriyoruz. Bizden aldığınız kombi eğitimi, ''klima kursu'', brülör servis eğitimleri ve elektronik kart tamir kursları ile iş garantili bir hayat içerisinde olacaksınız. Yüksek bir gelir, piyasada aranan eleman, emeklilik döneminizde iyi bir hobi kazanmış olacaksınız.

YETKİ NUMARALARIMIZ


 
Kombi Servisi Sitemiz Açıldı. ServisMerkezi.com.tr hemen üye olun. kombi servisleri KOMBİ EĞİTİMİ
www.kombiservis.net www.serviskursu.com www.kombiservis.com.tr www.kombikursu.com.tr