Kombi Arıza Bulma ve Tamir Kursu
TEL: 0553 444 30 30
FARKLIYIZ, FARKINDAMISINIZ?
EN İYİ BİLDİĞİMİZ İŞİ YAPIYORUZ
 
7 NİSAN 2014 Tarihinde yaptığımız kombi elektronik kart arıza bulma eğitimine Ankara, Bursa ve İstanbul illerimizden kursiyerlerimiz katıldı. Her marka kombinin ana kartını tamir edebilecek şekilde aldıkları eğitimle hem kendi müşterilerine ait kartların onarımını yapacaklar hemde çevrelerinde bulunan özel ve yetkili kombi servislerinin elektronik kartlarının onarımını yaparak ciddi bir gelir elde edecekler. Bu işi yaptıkları sürece kendilerine elektronik kart tamiri konusunda teknik destek vereceğiz. Eğitimde kursiyerlerimizin işlerini ciddi oranda kolaylaştıracak dökümanları verdik. Tüm kombi kartlarının göstermiş olduğu standart kart arızalarını gösteren dosta verildi. Hangi arızada kart üzerinde hangi parçanın değişmesi gerektiğini gösteren bu resimli dosya kısa yoldan kombi kartlarının onarımını yapmanızı sağlayacak.
 
Toplamda 5 gün süren kombi kart tamir eğitiminde tüm parçaların görevleri ve sağlamlık ölçümleri yapıldı. Parçaların sökülüp takılması ve arıza bulma yöntemleri uygulamalı olarak yapıldı. Aynı zamanda micro işlemcileri söküp takma kart üzerindeki tüm parçaların arıza kontrolleri uygulamalı olarak yapılmaktadır.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 TÜRKİYE'DE İLK , TEK ve RAKİPSİZ!
 
 
 
 
 

 
KART TAMİR EĞİTİMLERİ BAŞLADI

KOMBİ KART TAMİR KURSU

EĞİTİM VE BELGE 
VERDİKLERİNİ İDDİA 
EDEN TAKLİTLERİMİZDEN
SAKININ !!! 
RİSKE GİRMEYİN.


Uzun yıllardır kazandığımız bilgi birikimi ve tecrübeyi aldığımız eğitimlerle birleştirerek kombi tamiri kursu alarak bu mesleği öğrenmek isteyen siz kombi teknisyenlerinin hizmetine sunuyoruz. Kombi servislerinin ihtiyacı olan kalifiye kombi teknisyenlerini Milli Eğitim ve Mesleki Yeterlilik Kurumu belgeleri ile yetkilendiriyoruz. Bizden aldığınız kombi eğitimi, ''klima kursu'', brülör servis eğitimleri ve elektronik kart tamir kursları ile iş garantili bir hayat içerisinde olacaksınız. Yüksek bir gelir, piyasada aranan eleman, emeklilik döneminizde iyi bir hobi kazanmış olacaksınız.

YETKİ NUMARALARIMIZ


 
Kombi Servisi Sitemiz Açıldı. ServisMerkezi.com.tr hemen üye olun. kombi servisleri KOMBİ EĞİTİMİ
www.kombiservis.net www.serviskursu.com www.kombiservis.com.tr www.kombikursu.com.tr